Świąteczne prezenty dla firm - co wybrać?

Świąteczne prezenty dla firm - co wybrać?

Święta Bożego Narodzenia głównie kojarzą nam się z prezentami, różnego rodzaju upominkami wręczanymi sobie podczas wigilii. Gadżety świąteczne to głownie upominki rozdawane przez firmy, na różnego rodzaju spotkaniach świątecznych.

Prezenty dorzucane do zamówienia klienta jako gratis budują więź i sprawiają, że marka jest mile kojarzona, wspominana przez klienta. Gadżet świąteczny z nadrukiem z Twoim logo staje się gadżetem promocyjnym. Najczęściej wybieranymi gadżetami przez firmy z okazji Świąt Bożego Narodzenia dla swoich klientów są świąteczne kubki, zaparzaczę do herbaty, ozdoby choinkowe. Rzeczy praktyczne, które znajdą zastosowanie w życiu codziennym lub takie które pobudzą świąteczny klimat w naszych domach. Warto szukać gadżetów, które znajda zastosowanie przez cały rok i przy okazji będą zawierały znakowania Twojej marki.

Upominki świąteczne dla firm - dlaczego warto?

Gadżety świąteczne dla firm możemy nazwać również prezentem firmowym. Zazwyczaj jest to jakiś drobny prezent zawierający logo firmy - bombka, czapka, zawieszka czy kubek świąteczny. Drobny gest pracodawcy dla jego pracowników, sprawia, że czuję się on doceniony i ma miłą pamiątkę, która również może stać się nośnikiem reklamy. Gadżety reklamowe na święta to idealny prezent świąteczny dla twojego pracownika.

Gadżet firmowy na święta dla klienta i pracownika 

Szeroki asortyment pozwala przygotować nam dla naszych klientów bogatą ofertę gadżetów, w tym gadżety elektroniczne. Coraz bardziej popularne stają się koce z nadrukiem logo twojej firmy. Gadżet uniwersalny, przydatny niezależnie od pory roku. Modne stają się również gadżety, które nie muszą czekać kolejny rok na ich użytkowanie, tak jak wcześniej wspomniany koc. Jeśli nie będzie on zawierał motywu świątecznego, znajdzie on swoje zastosowanie nawet latem. Przechodząc po plaży możesz zobaczyć logo swojej marki. Kolejnym przykładem jest kubek. Sprawdzi się on nie tylko w tym wyjątkowym czasie, jest to rzecz z która towarzyszy nam na co dzień i funkcjonowanie bez niej jest dla nas niewyobrażalne. Omijając tutaj motyw bożonarodzeniowy, a skupiając się na upominku reklamowym z nadrukiem łączymy "przyjemne z pożytecznym". Nasz klient czuję się doceniony, a my mamy "darmową reklamę" w jego domu.

Gadżety reklamowe na święta w ofercie Agencjaszpilka

W naszej ofercie znajdziecie również ozdoby świąteczne, które mogą służyć zarówno jako świąteczne upominki oraz jako ozdoba naszego biura czy domu w okresie bożonarodzeniowym. W naszym sklepie możemy zaoferować zestawy bombek, które przystroją i wprowadzą w świąteczny klimat każde miejsce. Dokładając na nie oznakowanie swojej marki tworzymy świetny upominek świąteczny dla klientów lub naszych kontrahentów. Ciekawą opcją jest również wręczenie naszym klientom czy pracownikom zabawek pluszowych, które ucieszą prawie każdego niezależnie od wieku.

Reklamowe gadżety świąteczne z nadrukiem

Prezenty firmowe na święta to idealna reklama naszej firmy, zawsze będzie kojarzona jako miły gest docenienia przez pracodawcę czy pokazanie naszym klientom, że dbamy o relacje z nimi i jest ona dla nas ważna. Drobne upominki, które możemy również nazwać firmowymi upominkami w okresie świąteczny na pewno zostaną docenione bardziej.

Maja

Maja

Studentka marketingu, w świat zawodowy pewnie wchodzi w wysokich szpilkach. Nie boi się dobrej zabawy i ciężkiej pracy. Głowę pełną pomysłów wykorzystuje zawsze w świeży i kreatywny sposób. Jednorożec naszych social mediów. Prywatnie cały czas uśmiechnięta, jest miłośniczką fotografii.