Kontakt

Napisz do nas

W naszej firmie mówią, że jesteśmy jak jednorożec w branży reklamowej. Wśród licznych agencji gadżetowych wyróżniamy się tym, że nie brakuje nam zaangażowania. Walczymy jak lew do końca o każdy termin, nieustannie poszukując rozwiązań, nawet gdy inni już się poddali. Dajemy z siebie maksymalnie dużo, aby dotrzymać danego słowa. Nasza determinacja i profesjonalizm pozwalają nam wyznaczyć nowe standardy obsługi klienta i jakości usług.

Nasz adres

Agencja Szpilka ul. Świtezianki 16, 91-496 Łódź, III piętro
Oddział Niemcy Bawaria, 86720 Nördlingen
Telefon: Pokaż numer
Kiedy pracujemy
Poniedziałek: 08:00-16:00
Wtorek: 08:00-16:00
Środa: 08:00-16:00
Czwartek: 08:00-16:00
Piątek: 08:00-16:00
Dane do faktury
Agencja Szpilka Gabriela Niewiadomska
ul. Zacisze 9, 95-002 Czaplinek
NIP 7262219281
REGON 101018387
Nr konta: PLN 75 1140 2004 0000 3702 7972 0577
EUR 91 1140 2004 0000 3312 1517 8203

Nasz kreatywny zespół

Dział handlowy

Gabriela

Gabriela

Kreatywna dziewczyna
...

Gabi – prawdziwy rekin sprzedaży, nie zna pojęcia „nie da się”. Zamiłowanie do wysokogórskich wspinaczek przekłada się na pracę z Klientem. Dążenie do wyznaczonego celu, determinacja i wytrwałość to 3 cechy Gabrysi, dzięki którym śpisz spokojnie.

Paulina

Paulina

Kreatywna dziewczyna
...

Paulina - Wierzy, że praca w zgranym zespole jest o wiele bardziej efektywna i produktywna - "komunikacja międzyludzka jest kluczem do sukcesu". Zaraża uśmiechem i pozytywną energią - na pewno nie zanudzi Cię rozmową. Fascynatka muzyki elektronicznej, tańca i VanLife'u.

Damian

Damian

Kreatywny chłopak
... Damian - Do tańca i do różańca, chłopak, który żadnej pracy się nie boi. Wycenę zrobi, klienta przekona i okna umyje, jak trzeba. Do tego wie po co pracuje. Jego pasją są podróże, szczególnie te egzotyczne. Gdzie diabeł nie może tam Damiana pośle.
Eryk

Eryk

Kreatywny Chłopak
...

Eryk - Pasjonat astronomii, dla każdego klienta sięgnie gwiazdkę z nieba. Miłośnik festiwali, uśmiechu i ich punktu stycznego jakim są ludzie. Pomoże, doradzi, wysłucha, stworzy ofertę, a na koniec zatańczy z Tobą flamingo.

Grafika, księgowość, informatyka

Kinga

Kinga

Kreatywna dziewczyna
...

Kinga - perfekcyjnie uporządkowana Pani koordynator, której nie umknie żaden termin i żadne zamówienie. Poza pracą - szalona mama szalonego czterolatka, który na co dzień ćwiczy i testuje jej granice cierpliwości, wolny czas spędza głównie na placach zabaw i orlikach.

Dawid

Dawid

Kreatywny chłopak
... Dawid - na drugie imię ma cierpliwość, którą ćwiczy układając lego, ale potrafi kipieć energią kibicując na meczach piłkarskich, hokejowych, a jego uwadze nie umkną tez skoki. Sport na żywo i w wirtualnej przestrzeni, każdy jest super! A do tego prawdziwy fan Gwiezdnych Wojen.
Laura

Laura

Kreatywna Dziewczyna
...

Laura - W pracy lubi trenować swoją wielozadaniowość i stawiać sobie wyzwania bo satysfakcja to budujące uczucie. Uwielbia włoską, azjatycką i pikantną kuchnie oraz najsłodsze słodkości i uważa, że to najlepsza karta przetargowa. Gdyby miała opisać swój charakter jedną rzeczą, byłoby to chilli.

Paweł

Paweł

Kreatywny programista
...

Paweł – podpora całej naszej agencji. Tworzy, zmienia, poprawia, ale jeśli coś nie działa nie waha się zacząć wypowiedź od zdania – „najpierw wyłącz i włącz komputer”. Dusza towarzystwa, optymista i fan piłki siatkowej.

Monika

Monika

Kreatywna księgowa
...

Monika – na drugie imię ma „skrupulatność”. Nic nie umyka jej uwadze, żadna cyferka nie jest przeoczona. Prywatnie świetna kucharka, jej specjalnością są desery dzięki czemu życie w naszej agencji przepełnione jest słodkościami. Uwielbia też jeździć na wycieczki rowerowe, dzięki czemu odpoczywa i napiera siły na kolejny ekscytujący dzień.

Dołączysz do nas?

Dołączysz do nas?

...