Napisz do nas

Agnieszka i Gabrysia, które pracują w tej agencji same odbierają telefony, mają ciepły i przyjemny głos i mnóstwo pozytywnej energii. Zawsze jesteśmy na TAK. Aby się przekonać, wystarczy zadzwonić.

Nasz adres

Agencja Szpilka ul. Świtezianki 16, 91-498 Łódź, III piętro
Oddział Warszawa ul. Saska Kępa 5C
Telefon: 790 60 22 33
Kiedy pracujemy
Poniedziałek: 08:00-16:00
Wtorek: 08:00-16:00
Środa: 08:00-16:00
Czwartek: 08:00-16:00
Piątek: 08:00-16:00

Nasz kreatywny zespół

Dział handlowy

Agnieszka

Agnieszka

Kreatywna dziewczyna
...

Aga – mistrzyni budowania relacji. Po 1 rozmowie telefonicznej nie będziesz chciał/a nigdy więcej rozmawiać z nikim innym. Powiedzenie „Impossible is nothing” to jej domena. 95% Klientów mówi, „albo Pani Agnieszka, albo nikt”. Miłośniczka psów i Muay Thai.

Gabriela

Gabriela

Kreatywna dziewczyna
...

Gabi – prawdziwy rekin sprzedaży, nie zna pojęcia „nie da się”. Zamiłowanie do wysokogórskich wspinaczek przekłada się na pracę z Klientem. Dążenie do wyznaczonego celu, determinacja i wytrwałość to 3 cechy Gabrysi, dzięki którym śpisz spokojnie.

Aleksandra

Aleksandra

Kreatywna dziewczyna
...

Ola – zawsze twierdzi, że nie ma tak, że dobrze czy że niedobrze, gdyby miała powiedzieć, co ceni najbardziej w życiu, powiedziałaby, że ludzi, od których może uczyć się kreatywności. Foka handlu oraz terminator wszelkiego rodzaju grafiki, dla której każdy dzień to nowe wyzwanie.

Dawid

Dawid

Kreatywny chłopak
...

Dawid – od lat przemierza cały kraj zmieniając oblicze polskiej reklamy. Pracownik agencji reklamowych i niekwestionowany autorytet marketingowy. Kontrowersyjny i bezkompromisowy. Z zabójczą skutecznością wypełnia swoją misję bo wie, że zaufały mu miliony ludzi, a PR-owa rewolucja ogarnęła całą Polskę.

Konrad

Konrad

Kreatywny chłopak
...

Konrad – śmiało lubi ryzykować gdy czuje zysk. Na co dzień gra w gry i nie boi się szybko podejmować decyzji. Kocha łączyć przyjemne z pożytecznym, co sprawia, że chce robić wspaniałe rzeczy.

Wiktor

Wiktor

Kreatywny chłopak
...

Wiktor - O sobie mówi, że "Coś nie coś potrafi",  a niektórzy mówią, że nie ma problemu którego nie potrafi rozwiązać. Dusza towarzystwa. W wolnym czasie lubi tupnąć nożką do elektronicznych brzmień. Na pewno spotkasz go na jakimś festiwalu muzycznym, jeśli już tego nie zrobiłeś!

Gabriela

Gabriela

Kreatywna dziewczyna
...

Gabrysia - Studentka Marketingu, która stara się łapać każdą okazję i promień słońca.
Uważa, że wszystko można zrobić, gdy ma się przy sobie coś słodkiego, aby w każdej chwili móc sobie osłodzić życie i dodać powera reklamowym pomysłom.
Żyje według prostej zasady- nie jesteś sobą, gdy jesteś głodny! 

Daria

Daria

Kreatywna dziewczyna
...

Daria - Studiuje marketing, by móc być zawsze na bieżąco w świecie biznesu i poznawać umysły nabywców. Gdyby była kolorem, byłby to niebieski, ponieważ od razu wzbudza zaufanie. Nie ma osoby, której nie chciałaby pomóc. Jej artystyczne hobby przekłada się na kreatywność, barwne pomysły i pomoże szybko wymalować uśmiech na Waszych twarzach.

Fatima

Fatima

Kreatywna dziewczyna
...

Fatima - Miłośniczka kryminalnych podcastów z dokładnością i zaangażowaniem detektywów tropi najlepsze rozwiązania dla jej klientów. 

Daria

Daria

Kreatywna dziewczyna
...

Daria: Młoda studentka marketingu, uwielbia ciekawe wyzwania i zawsze może znaleźć niestandardowe rozwiązania sytuacji. Wierzy, że wszystko jest możliwe, jeśli włożyć się odpowiednio dużo wysiłku.

Anton

Anton

Kreatywny chłopak
...

Anton: Wesoły i wszechstronny miłośnik podróży. Ciągle poszerza swoje horyzonty i uważa, że każdą sytuację da się przekształcić na cenne doświadczenie. Zawsze ma sporo ciekawych historii, a bardziej niż gadać lubi tylko słuchać.

Mariya

Mariya

Kreatywna dziewczyna
...

Mariya: Lubi czytać książki i podróżować. Interesuje się psychologią. Zawsze stara się uczyć na błędach i patrzeć na świat pozytywnie.

Grafika, księgowość, informatyka

Krzysiek

Krzysiek

Kreatywny grafik
...

Krzysiek – pasjonata gier komputerowych oraz paintballu. Kiedy popuści wodze fantazji, projekty zamieniają się w prawdziwe arcydzieła. Artysta, który wkłada całe swoje serce w to, co tworzy dla naszych klientów.

Paweł

Paweł

Kreatywny programista
...

Paweł – podpora całej naszej agencji. Tworzy, zmienia, poprawia, ale jeśli coś nie działa nie waha się zacząć wypowiedź od zdania – „najpierw wyłącz i włącz komputer”. Dusza towarzystwa, optymista i fun piłki siatkowej.

Alicja

Alicja

Kreatywna księgowa
...

Ala – na drugie imię ma „skrupulatność”. Nic nie umyka jej uwadze, żadna cyferka nie jest przeoczona. Prywatnie świetna kucharka, jej specjalnością są desery dzięki czemu życie w naszej agencji przepełnione jest słodkościami. Uwielbia też jeździć na wycieczki rowerowe, dzięki czemu odpoczywa i napiera siły na kolejny ekscytujący dzień.

Dołączysz do nas?

Dołączysz do nas?

...