Kontakt

Napisz do nas

Agnieszka i Gabrysia, które pracują w tej agencji same odbierają telefony, mają ciepły i przyjemny głos i mnóstwo pozytywnej energii. Zawsze jesteśmy na TAK. Aby się przekonać, wystarczy zadzwonić.

Nasz adres

Agencja Szpilka ul. Świtezianki 16, 91-498 Łódź, III piętro
Oddział Warszawa ul. Saska Kępa 5C
Oddział Niemcy Bawaria, 86720 Nördlingen
Telefon: Pokaż numer
Kiedy pracujemy
Poniedziałek: 08:00-16:00
Wtorek: 08:00-16:00
Środa: 08:00-16:00
Czwartek: 08:00-16:00
Piątek: 08:00-16:00
Dane do faktury
Sale Heels Gabriela Niewiadomska
ul. Zacisze 9, 95-002 Czaplinek
NIP 7262219281
REGON 101018387
Nr konta: PLN 75 1140 2004 0000 3702 7972 0577
EUR 91 1140 2004 0000 3312 1517 8203

Nasz kreatywny zespół

Dział handlowy

Agnieszka

Agnieszka

Kreatywna dziewczyna
...

Aga – mistrzyni budowania relacji. Po 1 rozmowie telefonicznej nie będziesz chciał/a nigdy więcej rozmawiać z nikim innym. Powiedzenie „Impossible is nothing” to jej domena. 95% Klientów mówi, „albo Pani Agnieszka, albo nikt”. Miłośniczka psów i Muay Thai.

Gabriela

Gabriela

Kreatywna dziewczyna
...

Gabi – prawdziwy rekin sprzedaży, nie zna pojęcia „nie da się”. Zamiłowanie do wysokogórskich wspinaczek przekłada się na pracę z Klientem. Dążenie do wyznaczonego celu, determinacja i wytrwałość to 3 cechy Gabrysi, dzięki którym śpisz spokojnie.

Daria

Daria

Kreatywna dziewczyna
...

Daria - Studiuje marketing, by móc być zawsze na bieżąco w świecie biznesu i poznawać umysły nabywców. Gdyby była kolorem, byłby to niebieski, ponieważ od razu wzbudza zaufanie. Nie ma osoby, której nie chciałaby pomóc. Jej artystyczne hobby przekłada się na kreatywność, barwne pomysły i pomoże szybko wymalować uśmiech na Waszych twarzach.

Paulina

Paulina

Kreatywna dziewczyna
...

Paulina: Wierzy, że praca w zgranym zespole jest o wiele bardziej efektywna i produktywna - "komunikacja międzyludzka jest kluczem do sukcesu". Zaraża uśmiechem i pozytywną energią - na pewno nie zanudzi Cię rozmową. Fascynatka muzyki elektronicznej, tańca i VanLife'u.

Damian

Damian

Kreatywny chłopak
... Damian - Do tańca i do różańca, chłopak, który żadnej pracy się nie boi. Wycenę zrobi, klienta przekona i okna umyje, jak trzeba. Do tego wie po co pracuje. Jego pasją są podróże, szczególnie te egzotyczne. Gdzie diabeł nie może tam Damiana pośle.

Grafika, księgowość, informatyka

Dawid

Dawid

Kreatywny chłopak
...

Dawid od lat przemierza cały kraj zmieniając oblicze polskiej reklamy. Pracownik agencji reklamowych i niekwestionowany autorytet marketingowy. Kontrowersyjny i bezkompromisowy. Z zabójczą skutecznością wypełnia swoją misję bo wie, że zaufały mu miliony ludzi, a PR-owa rewolucja ogarnęła całą Polskę.

Paweł

Paweł

Kreatywny programista
...

Paweł – podpora całej naszej agencji. Tworzy, zmienia, poprawia, ale jeśli coś nie działa nie waha się zacząć wypowiedź od zdania – „najpierw wyłącz i włącz komputer”. Dusza towarzystwa, optymista i fun piłki siatkowej.

Monika

Monika

Kreatywna księgowa
...

Monika – na drugie imię ma „skrupulatność”. Nic nie umyka jej uwadze, żadna cyferka nie jest przeoczona. Prywatnie świetna kucharka, jej specjalnością są desery dzięki czemu życie w naszej agencji przepełnione jest słodkościami. Uwielbia też jeździć na wycieczki rowerowe, dzięki czemu odpoczywa i napiera siły na kolejny ekscytujący dzień.

Maja

Maja

Kreatywna dziewczyna
...

Maja- studentka marketingu, w świat zawodowy pewnie wchodzi w wysokich szpilkach. Nie boi się dobrej zabawy i ciężkiej pracy. Głowę pełną pomysłów wykorzystuje zawsze w świeży i kreatywny sposób. Jednorożec naszych social mediów. Prywatnie cały czas uśmiechnięta, jest miłośniczką fotografii.

Dawid

Dawid

Kreatywny chłopak
... Dawid - na drugie imię ma cierpliwość, którą ćwiczy układając puzzle, ale potrafi kipieć energią kibicując na meczach piłkarskich, hokejowych, a jego uwadze nie umkną tez skoki. Sport na żywo i w wirtualnej przestrzeni, każdy jest super! A do tego prawdziwy fan Gwiezdnych Wojen.
Dołączysz do nas?

Dołączysz do nas?

...