Oferty specjalne

Kalendarzowe love!

Darmowe projekty i wizualizacje kalendarzy!

Cześć!

Kochani, specjalna promocja na kalendarze! Wszystkie projekty i wizualizacje kalendarzy wykonujemy ZA DARMO! Zachęcamy do skorzystania z usługi! Co więcej ceny naszych kalendarzy są o ponad połowę mniejsze niż u pozostałych agencji i drukarni! 

Gwiazdy wyprzedaży!

MEGA PROMOCJA!

RÓŻne promocje eko

Hej!

Nasza firma zawsze działa w duchu eko! Zapraszamy do przyłączenia się do nas i skorzystania z wyjątkowej PROMOCJI na gadżety eko!

Długopisy z rabatem 35%

Promocja od 1 stycznia 2021

UWAGA – Cena wyjątkowa, teraz z 35% rabatem na wybrane modele długopisów: V1601 V1743 V1744 V1501 V1537 V1660. Oferta ważna do odwołania lub do wyczerpania zapasów. Chcesz dobrać do tych długopisów inne gadżety? Zaufaj naszej kreatywności i napisz do nas lub zadzwoń.

Promujemy ekologię

Promocja od 1 stycznia 2021

Wszystkie produkty z serii Green Concept opatrzone zostają przez nas dodatkowym rabatem 5%. Można połączyć ekologię z oszczędnością. O szczegóły zapytaj nasz kreatywny zespół. Cena specjalna dotyczy samych produktów. Promocja nie obejmuje znakowania.

Nadruk GRATIS

Promocja od 1 stycznia 2021

Wyjątkowa cena na wyjątkowy model długopisu V1629. Nadruk w 1 kolorze GRATIS przy zakupie minimum 1000 sztuk dla 1 pozycji. Nadruk na powierzchni nawet 55x12 mm (półokrągło). Długopis wykonany z wysokiej jakości połyskującego tworzywa. Model dostępny aż w 9 wersjach kolorystycznych. Oferta ważna do odwołania lub do wyczerpania zapasów.

Steve Kowalsky