FAQ

Istnieje możliwość zamówienia próbki czystego produktu bez znakowania w cenie ze strony plus koszty wysyłki. Niestety nie ma możliwości zwrotu towaru. Nie wysyłamy darmowych próbek, ale możemy w wyjątkowych sytuacjach zaproponować odliczenie kosztów samej próbki od faktury finalnego zamówienia. Testujesz, kupujesz, zyskujesz.

Zależy od dostępności produktu, techniki znakowania i nakładu. Bez znakowania możemy wysłać produkt nawet z dnia na dzień o ile zamówienie zostanie złożone do odpowiedniej godziny. Zazwyczaj czas oczekiwania ze znakowaniem to od 5 do 12 dni roboczych. Rzeczy niemożliwe załatwiamy od ręki, na cuda trzeba trochę poczekać 😊

Wyceny przygotowujemy bezpłatnie i niezobowiązująco, ale pamiętaj, że nasza oferta jest aktualna tylko przez 7 dni. Jak czekasz na wyniki przetargu, dogadamy się, ale dajcie nam wcześniej znać.

Logo prześlij do nas w formatach: CDR., EPS., AI., PDF., konieczne zamienione na krzywe. Jeśli takiego nie posiadasz, napisz – nasz Grafik to prawdziwy Magik :) Strasowanie loga czasami nie zajmuje wiele czasu, jeśli jednak trzeba będzie przerysować wtedy policzymy to z godziny pracy grafika.

Oczywiście! Napisz do nas jeśli chcesz otrzymać katalog w wersji papierowej. Dbając o środowisko zachęcamy do pobrania katalogu w wersji pdf z naszej strony.

Pierwsze 3 projekty wykonujemy bezpłatnie. Dodatkowe projekty i poprawki będą liczone zgodnie z cennikiem graficznym.