O nas

Jak jedynym słowem możemy opisać same siebie? SPECJALISTKI od gadżetów. W świecie reklamy obracamy się już ponad 15 lat. Dla każdej z nas to połowa naszego życia dlatego bez żadnych wyrzutów mogłybyśmy w naszych stopkach wpisać stanowisko PROFESJONALISTKA 😊. Nie czujesz się ekspertem w technikach znakowania? Nie wiesz, który produkt wybrać? Nie masz czasu w trakcie trwania projektu przeglądać tysiąca podstron? Od tego masz nas. Napisz i sprawdź jak SZYBKO I SKUTECZNIE wyręczymy Cię w wyborze gadżetów na każdą okazję!

Czym się zajmujemy?
Czym się zajmujemy?

Słuchamy naszych klientów, spełniamy oczekiwania, tworzymy projekty z wartością dodaną, zamieniamy na niesamowite realizacje, zaskakujemy i wzruszamy. Jesteśmy wyjątkowi i tworzymy dla WAS!

Nasza wizja
Nasza wizja

Naszą wizja jest dawanie wartości. Za każdym projektem kryje się przesłanie, za każdym logiem intencja, za każdym pomysłem ciekawa realizacja. Nie chcemy działać jak wszyscy, chcemy wyróżniać się w tłumie.

Nasze początki
Nasze początki

Dla młodych pokoleń kilkanaście lat doświadczenia wcale nie jest atutem. Czy jesteśmy dinozaurami? Prawda jest jednak taka, że nasz zespół zajmuje się reklamą i kreacją od 2007 roku. Wielu klientów potrafi czerpać z naszego doświadczenia pełnymi garściami.