Realizacja zamówienia w kilku krokach.

Zapytanie o produkt POTRZEBA – POMYSŁ – ZAPYTANIE – Jeśli masz wstępny pomysł lub konkretną potrzebę, zamień to w zapytanie do nas. Połączymy nasze wieloletnie doświadczenie z kreatywnością i przygotujemy konkretne propozycje. Twoja potrzeba - nasz pomysł i realizacja. Daj nam szansę 😉
Szybka wycena OFERTA PRZED CZASEM – Jeszcze dobrze nie pomyślisz, a my już mamy odpowiedź. Czas jest dobrem deficytowym szczególnie w naszej branży, a my o tym wiemy. Dlatego działamy z prędkością światła. Nie wierzysz? Porównaj nas z konkurencją.
Wirtualizacja produktów WIZUALIZACJA – Prześlij nam swoje logo w krzywych, a my zrobimy resztę. Ciężko kupić produkt, nie widząc finalnego efektu. Wizualizację otrzymasz tak szybko, jak to możliwe, a może nawet od razu z ofertą? Sprawdź nas!
Finalizacja zamówienia SZCZEGÓŁY ZAMÓWIENIA – Czas na kolejny krok. Na kiedy potrzebne są produkty, gdzie mamy je dotaszczyć, w jakiej ilości i czy masz dodatkowe życzenia do realizacji? Dopinamy wszystko na ostatni guzik.
Znakowanie produktów REALIZACJA – Na tym etapie wszystko w naszych rękach. Walczymy z czasem, żeby dotrzymać terminu. Chociaż raczej szybkie terminy są naszym standardem. Po prostu wywiązujemy się z obietnicy i dostarczamy na czas.
Wysyłka towarów do Twojej firmy DOSTAWA – Dostarczamy zamówienie pod wskazany adres. Pamiętaj żeby poinformować nas, jeśli ma być to więcej niż jedna lokalizacja. Dbamy o nasze zamówienia na każdym etapie realizacji.
Wysyłka towarów do Twojej firmy FOLLOW UP – Sprawdzamy, czy jesteś zadowolony z realizacji. Nasza współpraca nie kończy się na wystawieniu faktury. Dzwonimy, pytamy i ustalamy szczegóły kolejnych zamówień 😉