Pluszak reklamowy - dlaczego warto wręczyć go Klientowi?

Maskotki reklamowe z nadrukiem logo - nietuzinkowy prezent dla kontrahenta

Chyba każdy z nas miał w dzieciństwie ulubionego pluszaka. Maskotki już nie są tylko zabawkami dla dzieciaków, często one są wykorzystywane jako gadżety reklamowe. Pluszaki reklamowe z własnym nadrukiem przynoszą w życie klientów pozytywne emocje i w świetny sposób promują twoją firmę!

Pluszaki reklamowe z własnym logo - zareklamuj swój biznes

Często maskotki z własnym logo są tworzone w celach marketingowych dla wspierania procesu pozycjonowania marki w umysłach klientów oraz zwiększenia rozpoznawalności wśród odbiorców. Najczęściej maskotki z nadrukiem są zamawiane dla dzieciaków i to jest chyba jeden z najlepszych gadżetów firmowych na najmłodszych! W naszym asortymencie znajdziesz mnóstwo pluszaków różnych kolorów i rozmiarów, więc da się dopasować do wizerunku firmy! Miś reklamowy może się stać ulubioną zabawką maluchów co w przyszłości sprawi, że oni będą Znakowanie na maskotkach może być zrealizowane w trzy sposoby:

 • Na etykietce
 • Bezpośrednio na pluszaku
 • Na koszulce dołączonej do maskotki

Maskotki reklamowe - metody znakowania

Zamawiając maskotki reklamowe z logo, prawie zawsze da się wybrać, jaki rodzaj znakowania chcemy wykorzystać, ale warto pamiętać, że nie wszystkie pluszaki mają dołączoną koszulkę, więc wartko o to zapytać u naszych pracowników!

Najczęściej wykorzystywanymi metodami znakowania są:

Sitodruk - nadruki powstają poprzez nałożenie warstwy farby na materiał dzięki specjalnej matryce poligraficznej i jej następne utrwalenie przy pomocy wysokiej temperatury.

Haft komputerowy - to jest jedna z najtrwalszych metod i polega ona na wyszywaniu wybranego wzoru na materiale. Haft się wykonuje specjalną maszyną i stosuje się na różnego rodzaju tekstyliach, tworząc wspaniałe upominki firmowe. 

Termotransfer - polega na tworzeniu specjalnej naklejki na folii transferowej, nakładaniu jej na produkt i zamykaniu w specjalnej prasie termicznej. Dzięki takim działaniom nadruk będzie wgrzany w materiał. Termotransfer ma ograniczenie - maksymalnie 8 kolorów.

Żeby jeszcze bardziej spersonalizować upominek, nasi graficy mogą stworzyć dla Państwa unikalny projekt! Zrealizować nadruk nie tylko w postaci logo Państwa firmy, a i dodać dodatkowe elementy, które pasują do portretu marki! Dla naszej kreatywności nie ma granic i my zawsze się staramy wymyślić gadżety reklamowe dla dzieci i dorosłych, które się staną ich ulubieńcem!

Maskotki z nadrukiem z oferty Agencji Szpilki

 • Przytulanki

Przytulanki są przeznaczone dla dzieciaków poniżej 3 roku życia. Króliczek przytulanka MADITA jest wykonany z miękkiego materiału, nie zawiera alergenów i jest bezpieczny dla maluchów. Ma dodatkową etykietą do nadruku. Przytulanki są bardzo popularne wśród osób, które mają małych dzieciaków i taka metoda promocji będzie doskonałym pomysłem! Przytulanki są w postaci króliczka, słonia, misia.

 • Pluszowe poduszki

Poduszki już mogą pasować starszym dzieciakom i nadruk może być zrealizowany właśnie na poduszce, co sprawi, że wasza marka zawsze będzie obok malucha! Poduszki są bezpieczne dla dzieci i wykonane z dbałością o szczegóły! W naszym asortymencie posiadamy poduszki z reniferem, owcą, osiołka i krówki. Każda poduszka ma chmurkę, w której możemy nadrukować logo firmy metodą znakowania termotransfer.

 • Pluszowe pacynki

Pacynki są świetną zabawą dla każdego dzieciaka! A rodzice, które widzą zadowolonego malucha, będą jeszcze bardziej lojalni do naszej marki! Nadruk może być bezpośrednio na maskotce i w naszym sklepie internetowym znajdziesz pacynki w kształcie kota, pieska, słonia, lwa oraz renifera. Nie wiesz, jak wybrać? Skontaktuj się z nami i nasi konsultanci przygotują ofertę dopasowaną do twoich potrzeb! Agencja Szpilka otwarta na twoje pomysły!

 • Misie z nadrukiem w bluzie

Elegancki upominek promocyjny, który spodoba się nie tylko dzieciakom, a i dorosłym! Brązowy miś o wysokości 21 cm w milutkiej bluzie się stanie waszym ulubionym gadżetem reklamowym, a klienci będą szczęśliwi otrzymać taki prezent! Maskotki są dostępne w zielonej, granatowej, czerwonej i niebieskiej bluzie z kapturkiem. Nadruk może być właśnie na bluzie, co zrobi maskotkę jeszcze ciekawszą.

 • Maskotka lew

Lew nazywany jest "królem zwierzaków". Jest to tradycyjny symbol władzy, uosabiający moc słońca i ognia. W heraldyce lew symbolizuje królewską godność i szlachetność. W heraldyce europejskiej lew jest postacią symbolizującą króla lub księcia. Taka maskotka będzie reprezentować Państwa firmę jako mocną instytucję! Znajdziesz u nas maskotkę lwa o wymiarach 12 x 12 x 9 cm, zadbaj o wizerunek swojej firmy razem z Agencją Szpilka!

 • Maskotka pies

Pies, najbliższe człowiekowi zwierzę, reprezentuje takie dobre cechy jak lojalność, czujność, przywiązanie, szczerość i posłuszeństwo. W niektórych tradycjach pies służy jako bohater kulturowy, mityczny przodek, który przyniósł ludziom ogień. Ponadto pies poświęcony bogom wojny może być obrazem dzielnego i zdecydowanego wojownika, symbolizującego siłę, odwagę i aktywną uwagę. Duża ilość rodzin ma swojego pieska w domu, a jeżeli nie, maskotka z logo będzie wspaniałym zamiennikiem dla dziecka! W naszej ofercie znajdziesz pluszowych piesków z zawieszką pod nadruk lub z białą chustką!

 • Maskotka słoń

Słoń reprezentuje mądrość, siłę i rozwagę. W Indii, Chinach i Afryce jest godłem królewskim i symbolizuje cechy niezbędne dla dobrego władcy - godność, wnikliwość, inteligencję, cierpliwość, a także lojalność, spokój, długowieczność, dobrobyt i szczęście. Maskotkę tego zwierzaka możesz zamówić w Agencji Szpilka, link tutaj.

 • Maskotka zajączka

Zając - najczęściej kojarzony jest z Księżycem, dzięki czemu symbolizuje zwinność, szybkość, czujność i magiczną moc. Starożytni widzieli plamy na księżycu jako skaczące zające lub króliki. Teraz, wśród dzieciaków, zając jest jedną z najpopularniejszych postaci dla maskotek. Milutki zając będzie wspaniałym prezentem dla najmłodszych! Na naszej stronie znajdziesz zajączka z białą koszulką pod nadruk (koszulka pakowana oddzielnie), wykonany z pluszu pochodzącego z poddanych recyklingowi butelek PET, posiada certyfikat GRS (Global Recycled Standard)

Maskotki reklamowe z logo - podsumowanie

Nie da się opowiedzieć o każdej maskotce, ponieważ każdy zwierzak ma swoją symbolikę i sens! Masz konkretny pomysł? Napisz do nas i my go zrealizujemy!

W tym artykule odkryliśmy świat maskotek reklamowych na zamówienie, najlepszych upominków dla dzieciaków! Misie reklamowe na pewno się staną tym miękkim przyjacielem, którego dziecko będzie zabierać w każdą podróż i chwalić się innym. Promując za pomocą takich gadżetów, wy będziecie nie tylko robić prezent, a i podarujecie przyjemne emocje, które zbudują pozytywne skojarzenie! Więc jeżeli zapytacie kiedyś u nas, czy opłaca się taka metoda promocji? My z pewnością odpowiemy TAK!

Jeżeli wahasz się, jaką maskotkę wybrać, zapraszamy do kontaktowania! Nasi pracownicy przygotują dla ciebie najlepszą ofertę i znajdą upominek, który będzie najbardziej ci pasować! My nie mamy niemożliwych rzeczy, postaramy się zrealizować wszystko! Informację kontaktową znajdziesz tutaj.

Daria

Daria

Młoda studentka marketingu, uwielbia ciekawe wyzwania i zawsze może znaleźć niestandardowe rozwiązania sytuacji. Wierzy, że wszystko jest możliwe, jeśli włożyć się odpowiednio dużo wysiłku.