Czy istnieją eleganckie gadżety reklamowe? Designerskie gadżety reklamowe z nadrukiem logo! Upominki reklamowe dla firm z unikalnym designem!

Designerskie gadżety reklamowe dla firm! Gadżety reklamowe z logo oraz własnym designem z Agencji Szpilka!

Jesteś znudzony zwykłymi gadżetami reklamowymi? Szukasz kreatywnych rozwiązań? Chcesz nie tylko upominków wysokiej jakości, a i designerskich podarunków? Masz wymagających klientów i chcesz ich zaskoczyć? Designerskie gadżety reklamowe z Agencji Szpilki są właśnie dla siebie!

W tym artykule się dowiesz jak stworzyć unikalny designerski nadruk na upominkach reklamowych, jakie gadżety są najbardziej przydatne w takiej sytuacji oraz kto ci pomoże to zrobić!

We współczesnych warunkach biznesu sprawić wrażenie na klienta jest bardzo trudnym zadaniem. Ilość dóbr na rynku znacznie przekracza chęć kupowania i każdy przedsiębiorca się stara wymyślić coś ciekawego, żeby utrzymać swoich klientów i sprawić wrażenie na potencjalnych klientów. Przygotowanie materiałów promocyjnych nie jest łatwą kwestią, ale Agencja Szpilka ci pomoże! Oferujemy Państwu bogaty asortyment gadżetów reklamowych z nadrukiem, które zbudują z oczach odbiorców pozytywny wizerunek Państwa firmy!


Jak stworzyć unikalne gadżety reklamowe z logo?

W tej kwestii twoim najlepszym przyjacielem będzie grafik. Nasi utalentowani graficy stworzą dla ciebie unikalny gadżet firmowy, projekt znakowania, który najlepiej będzie pasować do twojej marki! Również znaczenie ma wybrany gadżet. Zwykły nadruk logo możemy zrealizować na dowolnym upominku, ale dla umieszczenia dodatkowych elementów potrzebujemy więcej przestrzeni. Na przykład, wybierając długopis, nie będziemy mieli możliwości zrobić duży nadruk. Więc, w tym artykule przedstawimy listę gadżetów, które lepiej nadają się do kreatywnych pomysłów!

Artykuły reklamowe z unikalnym designem

Kubki reklamowe

Oferta kubków się dzieli na kubki termiczne oraz ceramiczne. Wielką zaletą jest możliwość nadruku na całej powierzchni! Oprócz znakowania kubki są w różnych kształtach i nawet kolorowe w środku, dzięki czemu możemy dopasować do wizualnej identyfikacji marki. Nadruk na kubku może być zrealizowany w dowolnych kolorach, więc mamy przestrzeń do kreatywności!

Odzież

Na naszej stronie internetowej znajdą Państwo szeroki wybór takich artykułów. Zaczynając koszulkami, kończąc czapkami! Odzież z unikalnym wizerunkiem swojej marki się stanie wspaniałą metodą promocji i ulubionym upominkiem wśród pracowników! Odzież z Agencji Szpilka na najwyższej jakości produkt w atrakcyjnych cenach!

Elektronika

Jeden z najlepszych gadżetów promocyjnych, jeżeli chodzi o budowanie relacji! To już nie są drobiazgi, tylko praktyczne gadżety, które sprawią wrażenie nawet na najbardziej wymagających klientów! Power banki, głośniki, słuchawki, zegarki - to wszystko znajdziecie w naszej ofercie! Power banki są jednym z najpopularniejszych towarów wśród naszych klientów. Na przykład Bezprzewodowy power bank na 4000 mAh. Wykonany z aluminium, wbudowany akumulator litowo-polimerowy wysokiej jakości. Ma możliwość ładowania kablem i bezprzewodowo. Ten gadżet się stanie wspaniałym prezentem dla partnerów biznesowych!

Nośniki pamięci USB

Pendrive to kolejny technologiczny akcesorium przydatny w każdej branży! Cena jest o wiele niższa niż w przypadku innych gadżetów elektronicznych, ale polecamy zwrócić uwagę! Nośniki pamięci są w różnych ciekawych kształtach (na przykład klucz lub z karabińczykiem) i będą świetnie reprezentować wizerunek firmy!

Torby reklamowe

Dosyć ekologiczny upominek reklamowy dla firm. Główną zaletą jest duże pole znakowania, a więc nasi graficy wymyślą dla was coś ciekawego! Wszyscy korzystamy z torb na różne okazje, więc postawimy sobie cel stworzyć gadżet z logo, który się stanie ulubieńcem wśród waszych klientów! Indywidualny nadruk logo firmy jak najlepiej będzie wspierać promocję! Ofertę można sprawdzić tutaj lub bezpośrednio u naszych konsultantów!

Teczki

One często są wykorzystywane podczas różnego rodzaju konferencjach lub bezpośrednio w biurach. Staną się przydatnym gadżetem dla firm i instytucji i będą dbać o porządek w torbach naszych klientów. Teczki są w dowolnych kolorach i rozmiarach, a więc możemy dopasować do swojej działalności! Ofertę można sprawdzić tutaj.

Notesy

Jeden z naszych ulubionych gadżetów z nadrukiem dla firm ze względu na różnorodność! Notesy z okładką i bez, klejone, spiralowane i w różnych kolorach! Również istnieje możliwość nadruku na każdej kartce notesu, w taki sposób on się stanie jeszcze bardziej spersonalizowany i dopasowany do designu! To jest świetny wybór, ponieważ taki gadżet przyda się każdemu i się stanie pomocnikiem w codziennych sprawach! Notesy reklamowe z Agencji Szpilki znajdziecie tutaj.


Teraz już wiesz które upominki reklamowe dla firm najbardziej nadają się do stworzenia unikalnych designów i będą wspierać twoją markę! Nasi graficy stworzą dla ciebie unikalny projekt znakowania, a więc zostało się tylko skontaktować z nami i zamówić. Agencja Szpilka gwarantuje szybką dostawę i najwyższej jakości produkty! Najlepsze gadżety reklamowe z nadrukiem w Agencji Szpilka!

Czekamy na ciebie! 

Daria

Daria

Młoda studentka marketingu, uwielbia ciekawe wyzwania i zawsze może znaleźć niestandardowe rozwiązania sytuacji. Wierzy, że wszystko jest możliwe, jeśli włożyć się odpowiednio dużo wysiłku.