Papierowe gadżety reklamowe - idealny do promocji firmy

Papierowe gadżety reklamowe - idealny do promocji firmy

Ekologia to temat "na czasie". Zero-waste można nazwać hasłem, które jest mottem części populacji, głównie osób młodych. Wspaniałe jest to jak młode pokolenie jest świadome zagrożeń związanych z ekosystemem i świadomie próbują je zwalczać. Czy w świecie gadżetów jest miejsce na ekologie?

Papierowe torby reklamowe - gadżet reklamowy

W ostatni czasie bardzo popularne stały się torby papierowe z logo jak również bez jako basicowa alternatywa opakowania na prezent. Reklamowe torby papierowe jednak nie zawsze kojarzone są/były z ekologią. Często pakowane w nie są "produkty luksusowe" - w droższych drogeriach czy światowych butikach gdzie rozpakowywanie ma być przyjemnością dla kupującego. Jednak najbardziej przyjazne dla środowiska torby znajdziemy w popularnych marketach. Ludzie coraz częściej i chętniej sięgają po torby papierowe zamiast tych plastikowych. Ekologiczne torby papierowe przy okazji są torbami papierowymi reklamowymi. Torby wielorazowego użytku przewijają się wśród toreb przechodniów na ulicy. Genialnym, a nawet i w pewnie sposób innowacyjnym produktem jest bawełniana - papierowa torba, którą możecie znaleźć w naszym sklepie internetowym (symbol: V7514-00). Wysokiej jakości torby reklamowe z nadrukiem z papieru to idealny gadżet dla Twojej firmy.

Co przyjaznego środowisku oferujemy w naszym sklepie?

Nasza Agencja posiada bogatą ofertę papierowych produktów. Zaczynając od toreb przechodząc przez różnego rodzaju długopisu, kalendarzy czy zestawów piśmienniczych. Wszystkie produkty znajdują się na naszej stronie internetowej. Przy hurtowym zamówieniu cena jednostkowa staję 

Papierowa oferta reklamowa z logo - idealny nośnik reklamy

Idealnym gadżetem, który jest dosłownie "chodzącą reklamą" jest wcześniej wspomniana torba papierowa. Koleją propozycją będzie torba stricte na zakupy (symbol: V0703-00). Pojemna i genialna w swojej prostocie. Fajnym przyborem codziennego użytku są długopisy (LINKDŁUGOPISY), w tym przypadku mamy naprawdę szeroki wybór. Rzecz praktyczna, przydatny każdemu, a nawet możemy rzecz, że niezbędna w naszym życiu. Idąc dalej tropem "biurkowym" posiadamy w naszej ofercie papierowy zestaw do notatek (symbol: V2695-00), w którego skład wchodzi notatki, karteczki samoprzylepne, długopis i linijka, a jeśli dołóżmy do tego nasz przybornik na biurko PELI tworzy nam się zestaw idealny na każde biurko (symbol 17646). Kolejnym dodatkiem na biurko czy komodę będzie papierowy wieczny kalendarz (AP722048), unikatowy w swej prostocie, przydany na lata.

Kultowym produktem jest mapa zdrapka (V7391-00). Pamiątka, która zostaje z nami na całe życie, a przy okazji motywuje do spełniania marzeń. To tylko kilka przykładów gadżetów, które oferujemy. Zachęcamy do zapoznania się w całości z naszą ofertą.

Papierowe gadżety z logo - dlaczego warto?

Każdy z tych gadżetów, jeśli nadrukujemy na niego logo marki, tworzymy idealny gadżet reklamowy, który przy okazji jest ekologiczny i przyjazny środowisku. Produkty ekologiczne są doceniane i coraz bardziej popularne. Twoi klienci na pewno docenią Twój wkład w środowisko. 

Maja

Maja

Studentka marketingu, w świat zawodowy pewnie wchodzi w wysokich szpilkach. Nie boi się dobrej zabawy i ciężkiej pracy. Głowę pełną pomysłów wykorzystuje zawsze w świeży i kreatywny sposób. Jednorożec naszych social mediów. Prywatnie cały czas uśmiechnięta, jest miłośniczką fotografii.