Czy gadżety reklamowe mogą być eko? Korkowe gadżety reklamowe z nadrukiem! Ekologiczne kubki i długopisy z Agencji Szpilka! Ekologiczne produkty korkowe z logo twojej firmy!

Korkowe gadżety reklamowe z nadrukiem! Najbardziej ekologiczne gadżety korkowe z Agencji Szpilka!

Dbasz o ekologię? Preferujesz najlepsze surowce i eko produkty? Poznaj ekologiczną produkcję gadżetów Agencji Szpilka i wybierz najlepsze upominki dla swoich kontrahentów!

Сoraz więcej osób zaczyna zastanawiać się nad losem naszej planety. Nasz styl życia całkowicie się zmienił. Nastąpiły globalne zmiany nie tylko w umysłach ludzi, ale także w sytuacji ekologicznej całego świata. Dzięki ograniczeniu ingerencji człowieka w naturalne ekosystemy zaczęły się one same regenerować, zmniejszył się poziom odpadów przemysłowych w wodzie i powietrzu, zwierzęta wróciły do swoich siedlisk. Pojawił się jednak inny problem - plastik, zanieczyszczający żyzne gleby oraz wody mórz i oceanów. Z takimi śmieciami, których większość ludzi nie oddaje do recyklingu, ludzkość będzie musiała walczyć jeszcze długo.

Czym jest korek?

Korek jest nieprzepuszczalnym materiałem wyporowym, warstwą kory tkanki płaszczowej, która jest zbierana do celów handlowych głównie z Quercus suber (dąb korkowy), rosnącego w południowo-zachodniej Europie i północno-zachodniej Afryce. Korek składa się z suberyny, substancji hydrofobowej. Ze względu na swoje nieprzepuszczalne, wyporne, sprężyste i ogniotrwałe właściwości jest stosowany w wielu produktach, i nawet w gadżetach reklamowych!

Czy gadżety korkowe są ekologiczne?

Tak! Przemysł korkowy jest uważany za przyjazny środowisku. Produkcja korka jest ogólnie uważana za zrównoważoną, ponieważ drzewo korkowe nie jest ścinane w celu wyprodukowania korka; jedynie kora jest ścinana w celu zebrania korka. Drzewo nadal żyje i rośnie. 

A teraz przejdziemy do gadżetów z korka, przedstawimy najbardziej popularne ekologiczne gadżety korkowe z Agencji Szpilka!

Eko notes

Notesy wykonane z korka zawsze są popularne. Oferujemy korkowy notatnik A5, na 80 kartek, w linie, wykonany z naturalnego korka, ma czarną tasiemkę zakładkową, elastyczna opaska do zamykania. Również w zestawie jest bambusowy długopis touch pen. Takie gadżety przydadzą się każdej osobie, a nowoczesny wygląd sprawi wrażenie na twoich klientów! Na naszej stronie internetowej także znajdziesz notesy, które mają wewnątrz papier pochodzący z recyklingu.


Korkowa podkładka pod mysz

Korkowa podkładka pod mysz do laptopa pełni funkcję ładowarki bezprzewodowej 5W, może pełnić funkcję stojaka na telefon, ma antypoślizgowy spód, działa z telefonami posiadającymi możliwość ładowania indukcyjnego. Praktyczny gadżet dla każdej osoby, która spędza wiele czasu przy biurku i uwielbia technologiczne akcesoria!

Eko torba reklamowa

Naturalna, solidna korkowa torba na zakupy, wytworzona z dbałością o środowisko naturalne. Długie uchwyty. Korek ulega biodegradacji, a także korek dzięki swojemu pochodzeniu może być poddany procesowi recyklingu. Taki oryginalny gadżet korkowy z nadrukiem będzie jednocześnie promować ekologiczny styl życia i naszą markę!

Głośnik

W naszej ofercie znajdziesz nawet technologiczne gadżety wykonane z ekologicznych materiałów! Przedstawiamy korkowy głośnik bezprzewodowy, z bardzo dobrą jakością dźwięku. Wyposażony w technologię Bluetooth, wersja V5.0, zasięg do 10 m, moc wyjściowa: 3W. Wbudowany akumulator litowo-jonowy o pojemności 300 mAh. Czas odtwarzania około 2 godzin. Ma w komplecie kabel micro USB. Świetny gadżet reklamowy dla każdego mieszkania, a najważniejsze, nie robi szkody dla ekologii!

Zestaw piśmienniczy z korka

Zestaw wykonany z metalu z korkowym korpusem. Zestaw zawiera przekręcany długopis z wkładem o dużej pojemności i pióro kulkowe. Całość zapakowana w eleganckie korkowe pudełko. Wspaniały prezent dla pracowników biurowych i nie tylko! Trwałe znakowanie waszego loga będzie promować firmę w najlepszy sposób!

Kubki podróżne

Najlepszy akcesorium dla każdej osoby, która uwielbia podróżować! W Agencji Szpilka dostępne są różne kubki, więc każdemu da się coś wybrać! Znajdziesz u nas kubeczek z borokrzemowego szkła z korkową podstawą, o pojemność 400 ml, oraz podobny, kubek ceramiczny, o pojemności  420 ml z korkowym elementem. Oferujemy także kubki podróżne, 350 ml, z wieczkiem, nie zawiera BPA, czyli szkodliwych elementów. A dla osób, które preferują butelki, też mamy upominek!  Termos 600 ml, ma podwójne ścianki ze stali nierdzewnej na zewnątrz i wewnątrz, utrzymuje napoje ciepłe do 5 godzin oraz zimne do 15 godzin, ma korkową podstawę. Wykonany z najlepszych surowców! Zadbaj o mądrą promocję swojej firmy razem z Agencją Szpilka!


Agencja Szpilka dba o swoich klientach i zawsze się staramy znaleźć najlepsze rozwiązanie! Szukasz ekologicznych gadżetów dla swojego biura lub pracowników? Dobrze trafiłeś! Nasi konsultanci przygotują najlepszą ofertę dla ciebie! A nasi utalentowani designerzy zadbają o estetykę grafiki! Więc zostało się tylko podjąć ostateczną decyzję! Informację kontaktową znajdziesz tutaj.

Najlepsze gadżety korkowe z nadrukiem w Agencji Szpilka! Czekamy na ciebie! 

Daria

Daria

Młoda studentka marketingu, uwielbia ciekawe wyzwania i zawsze może znaleźć niestandardowe rozwiązania sytuacji. Wierzy, że wszystko jest możliwe, jeśli włożyć się odpowiednio dużo wysiłku.