Termiczne kubki reklamowe z nadrukiem - pomysł na gadżet reklamowy

Termiczne kubki reklamowe z nadrukiem - pomysł na gadżet reklamowy

Wśród gadżetów reklamowych kubki termiczne są bardzo popularną opcją. Zaletą kubków izotermicznych jest to, że one utrzymują temperaturę napojów aż do 16 godzin i będą przydatnym upominkiem dla każdego klienta. Kubki i filiżanki reklamowe zwykle są znakowane techniką nadruku grawer, co zapełnia, że logo zostanie na zawsze! Oferta jest dosyć szeroką i w tym artykule zebraliśmy dla was informację jak spersonalizować, wybrać, na co zwracać uwagę wybierając oraz jak zamówić kubki izotermiczne reklamowe z nadrukiem w Agencji Szpilka!

Na co zwracać uwagę wybierając termos?

Wśród najważniejszych czynników możemy wyróżnić następne:

  • Pojemność
  • Funkcja leak proof, która pozwala szczelnie zamknąć bidon, bez ryzyka rozlania w torebce lub plecaku
  • Próżnia, która pozwala lepiej utrzymywać temperaturę
  • Uchwyt
  • Czas izolacji
  • materiał wewnętrznej ścianki
  • Metoda zamknięcia

Warto podkreślić, że kubki należy myć ręcznie, a nie w zmywarce, jak inne naczynia. To jest spowodowane konstrukcją, większość kubków mają dwie ścianki. Pod wpływem wysokiej temperatury mycia w zmywarce, to może doprowadzić do uszkodzenia szczelności, a zatem do zmniejszenia czasu utrzymania ciepła. To są najgłówniejsze zasady, a teraz możemy przejść do naszej oferty i najpopularniejszych kubeczków w sklepie Agencji Szpilka!

Kubek izotermiczny Winnipeg

To jest gadżet reklamowy, którego zdecydowanie potrzebują Twoi klienci. Zapewnia on szczelne zamknięcie, które gwarantuje zakrętka LEAK PROOF. Między ściankami termosu jest próżnia, która umożliwia utrzymanie ciepła aż do 12 godzin. Jest wyposażony w gumową podstawkę, dzięki której nasz gadżet reklamowy nie ślizga się. Cały kubek wykonany jest ze stali o wysokiej jakości. Ten świetny podarunek jest dostępny w 7 kolorach, które można znaleźć tutaj. To jest dobry pomysł na prezent swoim klientom, a trwałe logo będzie długi czas przypominać o Państwa firmie! Do tego kubku jest możliwość dodatkowo zamówić ozdobną opaską R08394, która jeszcze bardziej spersonalizuje gadżet. Wykonana ona jest z tworzywa sztucznego z dodatkiem silikonu.

Kubek Secure

Kubeczek z nadrukiem Secure 400 ml to zdecydowanie nasz bestseller wśród gadżetów promocyjnych. Jest on wygodny w użyciu oraz został wyposażony w technologię UNBOLT&PRESS, która pozwala na podwójne zabezpieczenie przed przypadkowym wylaniem zawartości w naszej torbie lub plecaku. Kubek termiczny Secure 400 ml to gadżet promocyjny, który idealnie sprawdzi się w każdej porze roku. Chronią temperaturę powyżej 40°C przez 16 godzin. To jest dobra inwestycja w promocję marki, zachęcamy spojrzeć w tą stronę, ponieważ nowoczesne kubki z nadrukiem są niezamiennym gadżetem w życiu każdego! Odwiedź stronę Agencji Szpilka i zobacz inne kolory tego kubeczku!

Kubeczek Tallin

Wykonany ze stali nierdzewnej kubek termiczny - o pojemności 450 ml. Oryginalna gofrowana powierzchnia kubka, o satynowym, przyjemnym w dotyku wykończeniu. Wewnętrzna ścianka wykonana ze stali o podwyższonej jakości 18/8. Próżnia pomiędzy dwiema ściankami zapewnia bardzo dobre właściwości termoizolacyjne. Zamknięcie leak proof zapobiega wyciekaniu płynów. Zamknięcie typu flip up sip. Chroni temperaturę do 8 godzin. Dostępna opcja zdobienia full color (druk UV), Państwa logo będzie jeszcze bardziej widoczne, a kubek oznakowany w dowolnych kolorach! Ten model jest dostępny w zielonym, czarnym oraz różowym kolorystykach. Zachęcamy skontaktować się z naszym działem obsługi, konsultanci pomogą dobrać odpowiedni model!

Butelka próżniowa 500 ml Malmo

Przydatna butelka próżniowa o pojemności 500 ml. Wykonana ze stali nierdzewnej. Próżnia pomiędzy dwiema ściankami zapewnia bardzo dobre właściwości termoizolacyjne. Wnętrze wykonane ze stali o podwyższonej jakości 18/8. Pokrywka wykonana z drewna bambusowego, wyposażona w metalowy uchwyt. Butelka nadaje się do zimnych, jak i gorących napojów. Trzyma temperaturę powyżej 40°C przez 15 godzin. Zrealizujemy dla Państwa nadruk hasła lub logo firmy, trwałość gwarantowana! Taki kubek termiczny z nadrukiem sprawi wrażenie na każdego kontrahenta!

Kubek izotermiczny z uchwytem Denali

Kubek termiczny o pojemności 300 ml. Dwie ścianki ze stali nierdzewnej, wewnątrz stal 18/8 o podwyższonej jakości. Próżnia pomiędzy ściankami zapewnia bardzo dobre właściwości termoizolacyjne. Trzymają temperaturę powyżej 40°C przez 11 godzin. Posiada dobrze wykonane zamknięcie – leak proof zapobiegające wyciekaniu płynów. Wyposażony w ergonomiczny uchwyt i funkcjonalny przycisk open/close. Jest bardzo wygodny do picia, polecamy podarować taki prezent z pomysłem swoim kontrahentom!

Termos Osseo

Termosik próżniowy, 450 ml, z dwiema metalowymi ściankami, bardzo wygodny. Wykonany ze stali nierdzewnej 18/8 o podwyższonej jakości. Urzeka eleganckim połączeniem czerni i korkowej podstawy. Posiada stalowy zaparzać do herbaty. Plany marketingowe będą spełnione, a klienci zadowoleni!

Oferta kubków termicznych z nadrukiem jest bardzo szeroka i nie da się wszystkiego zamieścić w jednym artykule, ale nasi konsultanci pomogą dobrać najbardziej pasujący do waszej firmy! Agencja Szpilka oferuje najwyższej jakości gadżety, staramy się, żeby realizacja nie potrwała długo! Skontaktuj się z nami, stworzymy świetne prezenty razem!

Daria

Daria

Młoda studentka marketingu, uwielbia ciekawe wyzwania i zawsze może znaleźć niestandardowe rozwiązania sytuacji. Wierzy, że wszystko jest możliwe, jeśli włożyć się odpowiednio dużo wysiłku.